Hakkımızda

        2012 yılından beri izmir ili ve çevresinde hizmet vermekteyiz. A kalite Malzeme ve 1. Sınıf işçilik ile önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. 
İhtiyacınız olan Her türlü tamirat,  tadilat , dekorasyon , tesisat ve Yalıtım işlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. En küçük tamirat işlerinden tutun da boya badanaya ve Komple tadilata kadar büyük küçük demeden profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. 
        Doğal olarak Tamirat-Tadilat , Dekorasyon işleri çok teferruatlı takip gerektiren yorucu bir iştir. Ayrı ayrı her ustayla uğraşmak , hepsinin Koordinasyon içinde uyumlu çalışmasını sağlamak çok yorucu ve zordur. Ayrıca tadilat esnasında oluşabilecek molozlari çöpleri yönetmeliğe uygun yerlere atmak ayrı bir problemdir. Evinize alacağınız ustaların, çalışanların kim olduğu ,ustalık becerisi ev içindeki davranışları, insani kalitesi ve sizin açınızdan güvenilir olması,  muhakkak ki hepimiz için mühim bir konudur. Firmamız bu konulara çok önem vermektedir. Çalışma arkadaşlarımızın tamamını dikkatle seçer ustalık becerisine baktığımız gibi insanı kalitesine de son derece önem veririz. 
       Eskiyen Binalarınızın dış cephelerinin yalıtım, tamirat, boya veya mantolama işlerini yaptırırken özellikle sigortalı ve birinci sınıf işçilik olmazsa olmazdır. Ayrıca Referans veremeyen, bu işte tecrübesi olmayan, sigortasız ve  iş güvenliği tedbirlerini almamış çalışanlar yada firmalarla sorun yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Firmamız bu konuda da oldukça  titizdir. Özellikle dış cephe çatı v.b. riskli işlerde sigortalı işçi çalıştırıp iş güvenliğine çok dikkat ediyoruz. Bu konuda ki tüm riskleri de üstleniyoruz. 
Boya badana işleriniz eviniz , işyeriniz eşyalı halde olsa bile gerekli tedbirler alınarak , eşyalarınız zarar görmeden en iyi şekilde yapılır. Yapacağımız tüm işler firmamız tarafından garanti altına alınır. Tadilat esnasında olduğu gibi sonrasında da oluşabilecek her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. 
       Unutmayın KALİTE VE GÜVEN Asla Tesadüf değildir.

Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
X
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon