Kategoriler

EMLAK ALIM SATIM

EMLAK ALIM SATIM İzmir satılık daireİzmir satılık ev ilanları başta olmak üzere İzmir satılık daire, ev emlak ilanlarının etkinliğin de ve verimliliğin de diğer şehirlerden farklı olarak İzmir insanının nevi şahsına özgü yaşam alışkanlıkları daha belirleyicidir. Başka şehirlerde bir ev satın almanın veya apartman dairesi satın almanın yazılı olmayan kurallarında fazla bir esneme olmasa da İzmir’de bir ev satın alırken çok farklı kriterler de değerlendirmeye katılmalıdır. Bir emlak satışı için “konum her şeydir” kuralı İzmir’in de bir ev, daire satmak istediğinizde “konum her açıdan tekrar tekrar her şeydir.” İzmir’de emlak satışının yapıldığı ilçe fiyatın ana belirleyicisidir. İlçeden sonra İzmir’de satılık dairenin kendi yerel bölgesindeki konumu da önemlidir. Daire, ev yola bakıyorsa, işlek bir caddenin üzerinde ise doğal olarak daha değerlidir. Bunun yanında İzmir’in bir deniz ve sahil gerçeği vardır. Deniz gören her ev, aynı sırada ve hatta aynı apartmanda birebir inşa özelliklerine sahip olsa dahi deniz görmeyen eve göre çok daha değerlidir. İzmir’de satılık dairenizin içi vasat dahi olsa veya yaşı ne olursa olsun, denizi görüyorsa ayrıca değerlidir. Bunun dışında İzmir’de ulaşım imkanlarına, AVM ve okul gibi yerlere yakınlık yine konum açısından satılık dairenizin ve evinizin satılma şansını arttıran unsurlardır. Satılık eviniz, yüksek katlı bir apartman dairesi ise konumdan sonra önem verilen ikinci unsur dairenin katı, kullanışlılığı ve imkanlarıdır. İzmir apartman yaşı olarak eski ve yeni birçok yapıyı bir arada barındırır. Yine de temel belirleyicilik dairenizin içinin kullanışlı ve yenilenmiş olmasıdır.

İzmir’de dairenizi satmadan önce yapının içine yapacağınız birkaç önemli ve gerekli tadilat ile yaşı olan bir daireyi de çok iyi fiyatla satabilirsiniz. İzmir’de yaşı olan apartmandan da daire satıyorsanız, apartmanda sorunsuz asansörün olması, yine sorunsuz sıhhi tesisat olması ve güncel elektrikli ve elektronik cihazların ihtiyacını karşılayabilen yenilenmiş bir elektrik tesisatının olması satılık ilanınızda özellikle belirtmenizi önerdiğimiz detaylardır. Bu tip detaylar İzmir’de bir evin satış fiyatını ve potansiyel alıcı sayısını çok daha fazla olumlu etkileyecektir. Yine apartmana ve eve ait kullanışlı bir otoparkın olmasının, satılık daire ilanları içinde arama yapan İzmir insanı için belki de birçok görünüm kriterinden daha değerli bir özellik olduğunu da unutmayın. İzmir satılık daire ve ev ilanlarınıza ait açıklama alanlarında da dairenizin hızlı satılmasına yardımcı olacak bu vurguları mutlaka yazın.

İzmir’de satılık daire ve eviniz için satılık daire ilanı hazırlarken inandırıcı ve samimi bir dil kullanın. Bir emlakçı olarak satış yapıyorsanız ilan açıklamalarında satılık ev ve daireye odaklanmaya çalışın. Satılık ilanınızda ne kadar çok dairenize ve evinize ait özellikten bahsedebilirseniz, ilanlarınızın hatırlanmasının da o kadar bir o kadar kolay olacağını bilin.

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
X
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon