Kategoriler

İÇ DEKORASYON

İÇ DEKORASYON Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla sizlere gerekli tüm iç mimarlık hizmetini sunuyoruz. İzmir ilinde bizi tercih ettiğiniz takdirde asla pişman olmazsınız. Çünkü biz işimizi son derece profesyonel yapmaktayız. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük sebep de zaten bu profesyonelliğimizdir.

Hepimiz, zaman zaman yaşadığımız alanları birtakım değişikliğe zorlarız. Sadece yaşadığımız alanlar değil, toplu olarak bulunduğumuz mekanlar da ufak dokunuşlara maruz kalabilmektedir. İşte iç mekan olarak adlandırdığımız yaşadığımız bu alanlar bir bütün halinde iç mimari bilim dalının temel konusudur.

Türkiye'de ve tüm dünyada ev sahibi olma kolaylığı giderek arttığı için insanlar kendi evlerine sahip olabilmekte ve oturdukları evleri kendi stillerine göre dizayn edebilmektedir. Bu durumda iç mimari alanına daha çok önem verilmesini sağlamıştır. İnşaat sektörü ile iç mimarlık hizmetleri hızlı bir şekilde artmıştır. İnsanların alım gücü arttıkça, ev sahibi olma potansiyelleri de arttığı için, artık kendi evlerini kendi stillerine göre dizayn etme düşüncesi de yaygınlaşmıştır. Bir iç mimar ile anlaşmak amacı ile Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak bizlere başvuran müşterilerimiz, yaşam alanlarını daha konforlu ve daha ferah bir seviyeye getirebilmektedir. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve profesyonel yetişmiş iç mimarlar, sizlerin ihtiyaçlarınıza karşılık verecek ve hayalinizdeki yaşam alanlarını sizlere sunacaktır.

İç Mimarlık Nedir?

İç Mimar Görev Alanları Nelerdir?

İç mimarlık hizmetleri konuşulurken iç mimar görevlerinden bahsetmemek olmaz. Şimdi biraz sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek isteriz.

İç mimar kafanızdaki planları sizlere yaşam alanında yansıtan birer tasarım ustalarıdır. Her türlü mekanda küçük dokunuşları ile mucizeler yaratabilirler. Bizlerle çalışan mimarlarımız da istediğiniz yaşam alanlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

İç mimari ise, bir alanın iç mekanlarındaki tüm yapısal ve fiziksel özelliklerinin insanların stillerine göre tasarlanma bütününü kapsamaktadır. Yani yine dış çerçeveden bakacak olursak iç mimar ve iç mimari terimleri tamamen estetik ve fonksiyonel olma kelimeleri ile iç içedir. Bizle çalışan tüm iç mimarlarımız işlerini hakkıyla yapmakta ve tüm profesyonelliklerini konuşturmaktadır.

İç mimar görevlerini kısaca sayacak olursak; kapımızın modelinden tutunda, balkonumuzdaki çiçeğin duruşuna kadar her şey ile ilgilenen ve her konuda bizim kafamızdaki planımızı soran yardımcı meleklerimizdir. Tadilat işlerinin üstesinden kolayca gelmemize yardımcı olan temel yapı taşlarıdır. Bizlerin işinin bu kadar profesyonel olmasına vesile olan muhteşem çalışma arkadaşlarımızdır.

İç mimarlık hizmeti veren kişilerin bir diğer görevi ise, tasarımı planlanan kullanım alanlarının genel durumu ve hukuki yükümlülükleri konusunda uzman ve alanında yetkin bir kişi olmalarıdır. Bunun için eski evimizi yenilerken veya yeni aldığımız bir evin tasarımını sıfırdan yaparken mutlaka bir iç mimar ile çalışmakta büyük fayda vardır. Tüm bilgisini ve enerjisini yaşam alanımız üzerinde harcayan iç mimarlarımız, bu konuda oldukça büyük emek sarf etmektedirler.

Bizim dekorasyon şirketimizde çalışan iç mimarlarımız sizlerin tasarımlarını detaylı bir şekilde dinlemekte ve istekleriniz doğrultusunda tüm projelerini çizmektedir. Daha sonrasında ustalarımız da çizilen projeler doğrultusunda işe koyulmaktadır. Tüm mimari işlerinizi uzman ekip arkadaşlarımıza yaptırdığınız takdirde asla pişman olmazsınız.

Neden Bir İç Mimarla Çalışma İhtiyacı Hissederiz?

Yaşam alanlarınızı kendi isteğiniz doğrultusunda dizayn etme özgürlüğünüz vardır. Bu konuda sizlere en büyük destekçiniz ve her konuda bilgisini alabileceğiniz kişiler elbette ki bizim şirketimiz bünyesinde çalışan iç mimarlarımızdır. Tüm tadilat işlemlerinin zorluğundan minimal derecede zarar görmek için, bir iç mimar ile anlaşıp yolunuza bu şekilde devam etmeniz; hem ruhunuza, hem de cebinize oldukça iyi gelecektir. Size her türlü konforu sunan iç mimarlar hayatımızın adeta kurtarıcı melekleri pozisyonunda bulunmaktadırlar. Bizim Tadilat Dekorasyon firmamızda da çalışan tüm mimarlarımız işlerini hakkıyla yapmakta ve her türlü çalışmalarınıza gereken önemi vermektedir.

Görevlerinin bu kadar çok olması iç mimarların yetki alanlarının oldukça geniş olmasına neden olmaktadır. İç mekanların tasarımından tutun da planlanan işlerin hukuki boyutlarına kadar her türlü işle iç mimarlar ilgilenir. Bizimle çalışan iç mimarlarımız siz değerli müşterilerimiz için her türlü çalışmayı yapmakta ve müşteri memnuniyeti için gereken tüm özveriyi göstermekteyiz. Yukarıda saydığımız gibi herhangi bir tadilat işinde iç mimar ile çalışmak bizlere büyük bir konfor ve kolaylık sağlayacaktır. Kaliteli ve işini layıkıyla yapan iç mimarlar da İzmir ilinde Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak bizim çatımız altında çalışmalarını göstermektedir.

İç Mimarlık Hizmeti Ücretleri Ne Kadardır?

İç mimarlık fiyatları cevabını net bir şekilde verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü yaptıracağınız işin boyutu ve iç mimarın kalitesi, uzmanlığı, bilgisi yapılacak işlerin mali yükü bakımından büyük bir değişkenlik gösterir. Bunu ortalama olarak kestirebilmenin en kolay yolu, kafanızdaki projeyi alanında uzman olduğunu düşündüğünüz bir iç mimarlık hizmeti ekibi ile görüşmenizdir.

Yaşam alanlarınızda istediğiniz konforu ve ferahı yakalayabilmek için sizlere en yakın ve en anlayışlı iç mimari hizmetleri ekiplerimiz tarafından çalışmanız yararınıza olacaktır.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
X
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon