Kategoriler

TADİLAT

TADİLAT uygulamasında tüketici istekleri doğrultusunda çeşitli çalışmalar sunuyor ve bu sunum bitiminde yeni mekanlar oluşturuyoruz. Ev tadilatı ucu açık bir kavramdır. Bu tadilat uygulamasında belli başlı isteklerin yanı sıra, kimi zaman farklı ve sıra dışı talepleri de başarılı bir şekilde projelendirerek tamamlıyoruz. Evinizde hayal ettiğiniz her tür dekoratif tadilat işlemlerini profesyonel ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslim ediyoruz. Komple anahtar teslimi ev tadilatı iş sırası kapsamında, aşağıda yer alan başlıklar altında ki tüm uygulamaları yapmaktayız.

Sıhhi Tesisat İşleri: Bu uygulama pek çok çalışmayı kapsamaktadır. Ev tadilatı gibi uygulamalarda sıklıkla talep edilmektedir. Özellikle yeni bir projede ilgili yapı için gerekli olan suyun temin edilmesi, ısıtılması, basınçlandırarak dağıtılması gibi çalışmaları gerektirir. Aynı zamanda pis suyun atılması, yağmur suyunun güvenli bir şekilde tahliyesi ve yangın söndürme ile ilgili alanlarda ki konuları içermektedir. Ev tadilatın da sıhhi tesisatın gerekliliği ve önemi tartışılmazdır. Başarılı işlemler ile tüm sıhhi tesisat işlerinizi yerine getiriyor ve pozitif anlamda sonuçlandırıyoruz.

Elektrik Tesisat İşleri: Ev tadilatı çalışmalarında ihtiyaç halinde hayati önem taşıyan bir uygulama türüdür. Bu uygulama güvenlik arza ettiğinden yapım ve uygulama aşamasında tüm güvenlik önlemlerinin eksiksiz alınması ve işlemlerin işin uzmanı olan yetkin kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Elektrik işi asla şakaya gelmeyen ve hata kabul etmeyen işlerdendir. Evinizde elektrik kontağından kaynaklı negatif gelişmelerin yaşanmaması ve temiz enerji için gerekli olan bütün işlemleri ilgili uzman teknisyenlerimizle sorunsuz tamamlıyoruz.

Bölme Duvarları Yıkım ve Yapım: Evinizde daha önceden hayata geçirilmiş veya yeniden yapılması muhtemel tüm bölme, yıkım ve yapım işlerini zahmetsizce hallediyoruz. Evinizi genişletmek adına belli noktalarda yıkılmasını istediğiniz alanları pürüzsüz bir biçimde yıkıyor ve gerekli olan diğer çalışmaları beraberinde hızlıca tamamlıyoruz. Ayrı alanlar oluşturmak adına bölme isteklerinizde uzman kadromuz tarafından isteğinize göre yapılmaktadır. Ev tadilatı için talep ettiğiniz her türlü bölme, yıkma ve yapım işlerinizde başarılı ve kesin sonuç ortaya koyuyoruz.

Alçı Duvarını Hizalama: Çeşitli nedenlerden dolayı oluşan düzensizlikler ve yüzey sapmaları nedeniyle düzeltilmesi ön görülen alanlarda uygulanan bir çalışmadır. Alçı duvarlarınızda meydana gelen sapmaların ve diğer olumsuz eylemlerin giderilmesi ve sonucunda yeni görüntüyle ortama farklı bir enerji katması hedeflenerek uygulanır. Ev tadilatında yine başarılı olduğumuz uygulamalar arasındadır.

Alçıpan Tavan İşleri: Evinizde var olan veya var olmasını istediğiniz tüm alçıpan tavan uygulamalarını kusursuzca yapmaktayız. Alçıpan tavan uygulamasında yer alan alçıpan bir plakadır. Bu plakaların ortasında alçı bulunmaktadır. Her iki yüzünde belli standartlarda veya özel boyutta ve normlarda üretilerek oluşturulmuş plakalar yer alır. Evinizde sihirli dokunuşlarla oluşturacağımız alçıpan tavan uygulamaları ile daha sinerjik bir atmosfer oluşturabiliriz. Ev tadilatı ve alçıpan tavan işlerinizde bizi tercih ederek başarılı sonuçları elde edebilirsiniz.

Boya Badana İşleri: Ustalık ve beceri isteyen işlerin arasında gelen uygulamalardan biridir. Sahaya göre belirlenen boya ve tekniklerle yapılması zorunludur. Evinizin farklı bölümlerinin boya ve badana işlerinde isteklerinizi ön planda tutarak olması gereken uygulama işlemlerini ortaya koymaktayız. Duvar, tavan, iç cephe ve dış cephe olmak üzere ihtiyaç duyulan alanlarda ki tüm boya ve badana uygulamalarında işin ehli ustalarımızla birlikte hareket ediyoruz. Zemin ve yüzey durumu, dekoratif planlama, atmosfer ve ambiyansa en uygun olacak şekilde adeta sanatsal bir çalışma sergiliyor ve talebinizi tam olarak karşılıyoruz.

Seramik Fayans İşleri: En temel yapı malzemeleri arasında olan seramik ve fayans evlerin pek çok alanında kullanılır. Daha çok ıslak zeminlerde karşımıza çıkan bu malzemeler mutfak ve banyo öncelikli olmak üzere bina girişi, hol ve antre gibi alanlar içinde de kendini gösterebilmektedir. Ev tadilatı noktasında seramik ve fayans işlerinizi uygun fiyatlarla yaptırmak için bizimle temasa geçebilir ve sonuçtan memnun kalabilirsiniz. İşin hakkını veren ve ilgili alanlarda gözle görülür şekilde şaheser bırakan birinci sınıf ustalarımız seramik ve fayans işleri kapsamında ki tüm taleplerinizi beklemektedir.

Duşakabin Yerleşimi: Banyo dekorasyonu konusunda iddialı çalışmalarımızla sizlere güzellikler vaat ediyoruz. Banyonuzun kullanım alanı ne olursa olsun en iyi ve en akılcı planlamayla dilediğiniz duşakabin modelini isteğinize göre montaj ve yerleştirilme işlemlerini sorunsuz yapıyoruz. Banyonuzdan en ideal şekilde faydalanmanızı sağlamak ve burayı kullanışlı hale getirmek elbette sizin eliniz de. Duşakabin yerleşimi ve diğer tüm banyo tadilat işlerinizde her zaman sizlerin teknik destekçisi olmaya devam ediyoruz.

Yer Döşeme ( Laminat, Parke ): Yer döşeme uygulamaları ile evlere ve ticari alanlarda rahat ve konforlu zeminler oluşturuyoruz. Laminat ve parke ile kullanışlı zeminler elde etmek gayet mümkün. Kolay temizlenen, çizilmeyen ve uzun ömürlü ürünlerimiz ile dilediğiniz alanın zemin tasarımını yapabiliriz. Ev tadilatınız arasında yer döşeme işleriniz varsa bizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak ev tadilatı uygulamaları kapsamında belli başlı uygulamalara biraz değindik. Bu uygulamaların dışında mobilya imalatı(mutfak, banyo tadilat), duvar ve zeminler için 3d tasarım projesi oluşturma, dekoratif sıva işleri, iç ve dış alanlar için mozaik, mermer ve granit işleri, 3d Saray, gergi tavan işleri, 3d duvar ve duvar kıyat işleri, iç mimari tasarım projesi ve müşteriye ait özel taleplerin karşılanması gibi uygulama ve işleri bütçe dostu fiyatlardan yerine getirmekteyiz. Ev tadilatınız için gerekli teknik ekibimiz her zaman göreve hazırdır.

Ayrıca ev tadilatı için müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılamaya yetecek ve evlerde yeni görsel dönem başlatacak 3 farklı hizmet paketimiz vardır. Dilerseniz bu üç hizmet paketinden birini seçerek yeni yaşam alanları oluşturabilir ve kendi adınıza farkındalık yaratabilirsiniz. Ev tadilatı paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi her zaman ayabilirsiniz veya www.evdekortadilat.com sitemizde yapılan projelerimiz inceleyebilirsınız.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
X
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon